Організація харчування

Шановні батьки!

На підставі Законів «Про освіту », «Про загальну середню освіту» (ст. 21,22),  «Про охорону дитинства  »(ст.5), Порядку організації харчування дітей у навчальних та оздоровчих закладах,затверджено наказом МОНУ,МОЗУ від 01.06.2005 № 242/329 та з метою організації якісного й повноцінного харчування учнів, в навчальному закладі № 8 організоване безкоштовне харчування для учнів 1-4 класів та дітей окремих категорій(дітей-сиріт,дітей позбавлених батьківського піклування та дітей з малозабезпечених родин). Відповідно до законодавства харчування здійснюється за кошти місцевого бюджету .

Згідно наказу по школі № 293 від 31.08.2015р. З 01.09.2015р. для учнів 1-4 класів та дітей окремих категорій було організовано безкоштовне харчування:
1-4 класи    –   363 учня
Учні окремої категорії – 15
Відповідальність за організацію харчування учнів 1-4 класів покладено на класних керівників. Вони постійно здійснюють контроль за дотриманням учнями правил особистої гігієни та вживання гарячих страв. Протягом року проводять роз’яснювальну роботу серед учнів та їх батьків з метою пропаганди гігієнічних основ харчування. Класні керівники щоденно на 8.15 надають до шкільної їдальні інформацію про кількість учнів, які харчуються, та супроводжують їх згідно графіком:

1-А,1-Б,1-В,1-Г та 2-А,2-Б,2-В,2-Г після другого уроку
3-А,3-Б,3-В та 4-А,4-Б,4-В після третього уроку
Учні окремої категорії 5-11 кл. після третього уроку

Харчування учнів продовженого дня здійснюється за кошти батьків з розрахунком 15 гривень на день.
Відповідальна за організацію харчування учнів у школі Квітка Л.О., заступник директора з виховної роботи. В обов’язки входить: контролювати роботу шкільної медичної сестри Перепелиці І.Р.,стосовно харчування учнів, здійснювати контроль за санітарно- гігієнічним станом харчоблоку,дотримання режиму та графіку харчування дітей,чергування педагогічних працівників у шкільній їдальні.
За облік та своєчасне надання звітної документації з питань безоплатного та пільгового харчування відповідає Сидорчук Т.О., соціальний педагог.

Comments are closed.