І все перекреслив урановий атом…

Чорнобильська трагедія… 33 роки минуло відтоді, а пам’ять наша зберігає все до найменших подробиць. Чорнобиль…. Проходять роки після аварії, але біль не вщухає, тривога не покидає людей. Ще довго ми будемо відчувати на собі наслідки трагедії, ще довго чутимемо її дзвони.

Сучасне покоління не має права забувати трагічні сторінки історії. З цією метою в бібліотеці була оформлена книжкова виставка-реквієм «Терновий вінець Чорнобиля». Документальні та художні твори, представлені на ній, ознайомили всіх бажаючих з деталями трагедії на ЧАЕС, її наслідками та подвигом героїв-ліквідаторів, які, ризикуючи собою, першими прийняли на себе вогонь атомної катастрофи.

А з учнями 9-В класу була проведена інформаційна година «Чорнобиль у спогадах та фотознімках». Завдяки документальним фрагментам фільмів, фотознімкам та відео-презентації учні більш детально дізналися про чорний квітневий день, коли стався вибух на 4-му енергоблоці ЧАЕС, про подвиг ліквідаторів – чорнобильців, про гіркі наслідки катастрофи для всього людства.

Нехай дзвони Чорнобиля відгукнуться в думах кожного з нас співчуттям і милосердям.

View post on imgur.com

View post on imgur.com

View post on imgur.com

View post on imgur.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *