Щорічний фестиваль англійської пісні

В рамках тижня англійської мови 27 лютого в школі відбувся щорічний фестиваль англійської пісні. Учні 5-11 класів приєднались до цієї визначної події в нашій школі.

Під час фестивалю пролунали відомі англійські та іноземні хіти такі, як: “Sound of Music” (5-В), “Barbie girl” (6-В), “Goalie” (5-Б, 8-А), “Love me tender” (7-А), “Tired” (9-А), “Can you love me again” (9-Б), “Under the ladder” (8-Б), “Hit the road, Jack” (10-А), “Back to me” (9-Б).

Учениця 9-А класу Анастасія Юрченко вразила глядачів своєю грою на фортепіано з класичною композицією, а учениця 8-А класу Іра Литвиненко дивовижно танцювала під відому пісню “Way down we go”. Закінчували фестиваль учні 11-А класу з шаленим номером відомих композицій 80-90-х років, зарядивши глядачів позитивним настроєм на цілий день.

Цього року фестиваль в школі № 8 проводився в третій раз і є вже традиційним для учнів, які обожнюють поєднувати англійську мову та творчість.

Дякуємо артистам, виконавцям, вчителям англійської мови та гостям, що відвідали нас! Наступного року чекаємо на нові враження та таланти!

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *