Ще один цікавий день з життя лагерю

Майстер-клас по роботі з полімерною глиною та ліплення з пластиліну.В роботі:вихованці першого загону ,Барна І.С. та помічники:Ковалівніч Настя,Погорелова Катя і Новицький Валерій.Полімерна глина призначається для ліплення і моделювання у дитячій творчості та професійній сфері, а також виготовлення сувенірів та прикрас.

До Дня творчості :майстер-клас “Знайомство з технікою декупажу.Оформлюємо корзинки з газетних трубочок”.Вихованці 2 та 3 загонів та Барна І.С.

Наша вихованиця-Ефимчук Катеринка разом з мамою Світланою змайстрували чудову поробку з брухтового матеріалу до міського конкурсу.Проект вражає своїми деталями:ви можете побачити справжнього пасічника,вулики,предмети побуту ,характерних для українців,городину та безліч дрібничок.Дякуємо за натхнення,творчу уяву та виховання патріотизму у учнів.!

Ефимчук Катеринка -надзвичайно талановита дівчинка,має багато талантів!На фото:виступ на міському Фестивалі талантів.Дякуємо за театральні здібності та прекрасне прочитання віршованого монологу.

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *