«Цікаво про мову і не тільки…»

                  Люби, вивчай рідну мову!

           Мова – це душа народу,

      а народ без мови не народ

                             В.Сосюра

Мова – найбільший скарб, одне з багатьох див, створених людьми. Вона віддзеркалює душу народу, його історію.

До Міжнародного дня рідної мови бібліотекарі школи провели з учнями 5-х класів мовознавче асорті «Горджуся і радію, що рідною мовою я володію».

Діти вирушили в похід за знаннями до Країни мовних цікавинок. Хлопчики та дівчатка, об’єднавшись у дві команди, взяли участь у різноманітних конкурсах, веселих вікторинах і в незвичайних мовних завданнях аби  довести, хто з них краще знає свою країну та українську мову.

Під час заходу учні виявили кмітливість, гарні знання та  відчули себе справжніми українцями. У цьому інтелектуальному змаганні перемогла дружба. Кращі з кращих отримали невеличкі подарунки.

У рамках заходу була презентована  виставка- панорама «Так і мови нема без народу. І народу без мови нема».  Через представлений матеріал на виставці читачі мали змогу ознайомитись з  історією походження української мови, з народною мудрістю в українському слові, зі славетними майстрами рідного слова, з добрими порадниками та помічниками – різноманітними словниками української мови.

Цей захід розширив кругозір усіх учасників та відкрив багатобарвний світ рідної мови. Наостанок бібліотекарі закликали користувачів шанувати і любити рідну мову, піклуватися про неї, захищати, розкривати для себе її велич й могутню силу.

View post on imgur.com

View post on imgur.com

View post on imgur.com

View post on imgur.com

View post on imgur.com

View post on imgur.com

View post on imgur.com

View post on imgur.com

 

 

 

 

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *