“У спогадах душа палає…”

Минають дні, ідуть роки.

Життя  листки перегортає.

А  біль Афгану – навіки,

В душі чомусь не замовкає.

15 лютого відзначають День пам’яті воїнів-афганців. Минуло 30 років з дня виведення радянських військ з території Афганістану.

Афганістан…І нині, і через роки, це слово, вриваючись у людську свідомість, наближатиме нас до подій, що стали невід’ємною частиною нашої історії. Історії на перший погляд далекої, але разом з тим дуже і дуже близької.

День 15 лютого – це не тільки данина пам’яті загиблим, але і вираз глибокої вдячності всім, хто повернувся додому, хто чесно і мужньо виконав і виконує свій військовий і громадянський обов’язок.

Напередодні, 12 лютого у бібліотеці школи СЗОШ № 8  відбулася зустріч-спогад «Були ми там, куди нас кликав час» учнів 10 та11 класів з воїнам-інтернаціоналістом Лебедєвим Віктором Івановичем, який пройшов пекло війни у Республіці Афганістан. Затамувавши подих, школярі слухали розповідь учасника бойових дій, заступника голови міської Спілки ветеранів Афганістану, полковника у відставці Лебедєва В. І.. Його спогади не залишили байдужими жодного присутнього в залі. Учні задавали запитання, на які воїн-інтернаціоналіст давав цікаві, змістовні та захоплюючі відповіді.

Доповнив захід документальний фільм «Тривожні дороги Афганістану» та виставка-пам’ять «Афганістаном зранена душа».

Всі присутні на заході висловили глибоку шану воїнам-інтернаціоналістам, повагу до їх мужності та вшанували пам’ять загиблих воїнів-афганців хвилиною мовчання.

Вдячні слухачі подарували воїну квіти, солодкі подарунки, побажали йому міцного здоров’я, мирного неба над головою, душевного спокою та сфотографувалися з ним на пам’ять.

Такі зустрічі дуже корисні для сучасного молодого покоління, адже завдяки їм юнаки та дівчата починають розуміти, що головною цінністю є мир та людське життя.

View post on imgur.com

View post on imgur.com

View post on imgur.com

View post on imgur.com

.

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *