Творча зустріч…

Можливо, не кожному з вас припадало на думку, що поряд з нами живуть талановиті люди, і хтось із вас , ймовірно, за кілька років теж стане на порозі рідної школи людиною, якою ми пишатимемось.

27 лютого в бібліотеці школи в теплій атмосфері відбулась захоплююча творча зустріч з місцевим поетом лауреатом літературної премії ім. А. П. Бахути, художником-графіком  Володимиром Вітюніним та директором літературно-меморіального музею А. Бахути Тетяною Лупашко.

Учні 8-х класів мали прекрасну нагоду поспілкуватися з видатним творцем, творчість якого  діти будуть вивчати на уроках літератури рідного краю.

Присутні з увагою слухали його захопливі вірші та розповідь про творчий шлях митця.

Окрім того, надзвичайно цікавою й захоплюючою була розповідь  директора музею про письменників рідного міста, особливо про А. Бахуту. Вона  познайомила учнів з нелегкою життєвою долею поета, розповіла, як він почав писати та багато декламувала його вірші.

Захід супроводжувався відеофільмом про наше рідне місто минулих років та про сторінки життя  А.Бахути. Також у бібліотеці була організована краєзнавча виставка «Рідному місту присвячується…»

За словами учнів, незабутнє спілкування було по-домашньому теплим і надихаючим. По закінченню зустрічі учні щиро подякували гостей за хвилини прекрасного, бо спілкування з ними – це незабутній діалог, що вражає…

 

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *