Табір відпочинку з денним перебуванням «Бджілка»

27 травня 2019 року у СЗОШ №8 (директор Оксана Олійник) розпочав роботу пришкільний табір відпочинку з денним перебуванням «Бджілка».

На урочистій лінійці 75 вихованців загонів «Світлячок», «Божа корівка» та «Павучок» привітали з початком табірної зміни директор школи Оксана Олійник та начальник табору Ірина Завізьон.

У перший день діти ознайомилися з режимом роботи табору, правилами безпеки життєдіяльності, вивчили девізи та речівки. Вихованці вже переглянули мультфільм «Суперсімейка 2» в кінотеатрі «Юність» та сходили до лісу, де грали в рухливі ігри та відпочивали. Вихованцям загону «Світлячок» сподобалися театральні етюди лялькового театру, вони із захопленням вигадували презентацію іграшкам. Вихованці змайстрували кораблики, щоб краще познайомитися і гарно провести час.

29 травня загін «Світлячок» побував у шкільному музеї Історії рідного краю, де керівник музею Ірина Карюхіна розповіла цікаві історичні факти та показала багато експонатів побутового вжитку. Вихованці загону «Божа корівка» побували на психологічному тренінгу, який провела шкільний психолог Людмила Доровських, а вихованці «Павучки» відвідали заняття з англійської мови, яке провела Наталя Кусрашвілі.

Табір буде працювати 14 днів, заплановані цікаві спортивні, розвивальні та творчі заходи, походи та екскурсії. Бажаємо вихованцям табору «Бджілка» гарно відпочити та розважитися.

View post on imgur.com

View post on imgur.com

View post on imgur.com

View post on imgur.com

 

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *