Світ пригод Всеволода Нестайка

Поринути у світ пригод – це найцікавіша справа. Та найцікавіше занурюватися у пригоди з вірним другом. Таким другом та провідником може стати для дітей Всеволод Нестайко. Своїми веселими, дотепними і мудрими казками й повістями Нестайко радує, веселить і повчає.

В чудову казкову країну книжок В.Нестайка здійснили літературну подорож «Світ пригод героїв Всеволода Нестайка» учні 6-х класів. З розповіді бібліотекарів та яскравих сторінок слайд-презентації діти познайомилися з біографією і творчістю талановитого письменника, з цікавими та курйозними історіями із його дитинства. Діти із задоволенням та цікавістю переглянули невеликі буктрейлери та уривок з кінофільму «Тореадори з Васюківки». Також учні жваво обговорювали  прочитані твори письменника. І немає в цьому нічого дивного: адже письменник своїми веселими, дотепними, мудрими й непересічними повістями й казками радує, веселить і повчає вже не одне покоління дітлахів.

Приманила до себе і книжкова виставка – ілюстрація «Чарівник з Сонячної країни дитинства»,  створена з книг дитячого автора.

Для учасників заходу інформація була цікавою та корисною, так як, твори Всеволода Нестайка вивчаються за шкільною програмою.

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *