Свято останнього дзвоника в СЗОШ№8

24 травня в СЗОШ№8 відбулося свято останнього дзвоника, що став дійсно останнім для  її випускників.

Свято було гамірне і багатолюдне. Гамірне, бо не в силі учні стримати емоції на порозі літніх канікул. А багатолюдне, бо зібрало воно на шкільному дворі не лише вчителів та вихованців, а й їхніх батьків.

Звуки Державного Гімну України сповістили про урочисте відкриття лінійки. З теплими словами привітань до усіх присутніх та випускників звернулася директор школи  Оксана Олійник. Директор  відзначила успіхи та досягнення учнів і вчителів школи за 2018-2019 н.р., що мають визнання не тільки в нашому місті, а й в області. Голова батьківського комітету Олена Тиркало від імені батьків вручила премії трьом учням: Євгеній Крупчак (10-А), Лілія Горбачова (10-А), Яна Саніна (11-А), які посіли призові місця в області.

Аби розділити радість сьогоднішнього свята, пригадати хвилюючі миті зі свого шкільного життя завітали секретар Новокаховської міської ради Олександр Лук’яненко, спеціаліст відділу освіти Вікторія Костенко, депутат міської ради, голова ради школи Наталя Марченко.

Цей  день дійсно  сповнений веселих посмішок друзів. Дружба і злагода об’єднала  усіх присутніх учнів, батьків, вчителів і гостей.

І, звичайно, останній шкільний вальс, на хвилях якого кружляли випускники, а на очах у вчителів та батьків з’явилися сльози радості за своїх таких дорослих дітей.

І ось настала довгоочікувана хвилина, коли пролунав останній дзвінок, сповістивши про закінчення 2018-2019 навчального року.

View post on imgur.com

View post on imgur.com

View post on imgur.com

 

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *