Рідну мову буду знати, берегти і шанувати

Традиційно до Міжнародного дня рідної мови у бібліотеці школи проводяться різноманітні  заходи. Так,  напередодні була оформлена ілюстрована виставка – панорама «І той лиш пошани достоїн, хто мову шанує свою», де читачі змогли познайомитися з розмаїттям мовознавчих видань, словників, довідників, збірників, статей у періодиці, які присвячені рідній мові, підбірками поетичних творів, афоризмів, крилатих висловів, віршів про мову.

До  бібліотеки були запрошені учні 5-х класів на мовознавче асорті «Цікавинки із словникової скриньки». Юні мовознавці  перекладали українською мовою слова, відшукували помилки, розтлумачували фразеологізми,  відгадували прислів’я, змагалися у швидкому промовлянні скоромовок, читали вірші про мову і рідне слово, а також з розповіді бібліотекарів дізнались багато корисного про нашу українську мову.

Кожна людина, яка поважає себе, свою країну  повинна      зберігати й розвивати рідну мову – одну з наймилозвучніших і найкрасивіших мов світу.

Вітаємо всіх із Міжнародним днем рідної мови. Нехай материнське слово буде для всіх нас духовним джерелом життя й оберегом! Щастя вам, добра, нових здобутків на славу Україні!

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *