Рідному місту присвячується…

                  Моя Каховська рідна сторона –

На світі найпрекрасніша вона!

  В.Нежиголенко

Віртуальну краєзнавчу мандрівку «Рідному місту присвячується…» запропонували юним  відвідувачам 7-А класу  бібліотекарі школи.

Історична подорож перенесла учасників заходу в минуле і дала можливість прогулятись вулицями, проспектами та парками Нової Каховці.  Учні  більш детально познайомились з цікавими фактами історії будівництва водосховища, поринули в стародавні часи нашого краю, дізналися подробиці розвитку і появи міста та про відомих особистостей, які зробили величезний внесок в заснування і розвиток Нової Каховки. Затамувавши подих, слухали розповідь про те, з чого і як все починалося.

Краєзнавча вікторина, яка складалась з історичних та сучасних питань спонукала дітей до активності… Але не завжди було легко. Доводилось замислюватися, згадувати сучасні та старі назви вулиць, парків, розгадувати краєзнавчі головоломки.

Приємно було бачити їх розумні очі, сповнені щирої зацікавленості й небайдужості до життя рідного міста. Години спілкування з ними вистачило, щоб зробити висновок, що майбутнє Нової Каховки в надійних руках.

View post on imgur.com

View post on imgur.com

View post on imgur.com

View post on imgur.com

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *