Плекаємо патріотів України

Патріотичне виховання підростаючого покоління є одним  з найважливіших  завдань Новокаховської СЗОШ №8, адже дитинство і юність – найблагодатніша пора для виховання відчуття любові до рідного краю. З цією метою у закладі постійно проводяться тематичні виховні години, уроки мужності, спортивні турніри і змагання.

Днями захоплюючі спортивні змагання відбулися між молодшими школярами: учні 3-В(команда «Спорт», класний керівник Т.І. Шамшина ) та 3-А класів (команда «Піхота», класний керівник Л.А. Павловець) змагалися на спритність, швидкість, силу та витримку.

Для майбутніх захисників-воїнів,  які готуються до служби у Збройних Силах України,  вчитель предмета «Захист Вітчизни» М.А. Карпюк  та педагог-організатор О.А. Гречана   провели  змагання « Спортивні  ігри»: юнаки 9-11 класів, крім демонстрації  морально-вольових  якостей: сили волі,  наполегливості, рішучості,  упевненості , взаємопідтримки , повинні були знати ще й  історію української армії та військову термінологію.

У підсумку, перемогла дружба, але всі учасники  проведених заходів  зрозуміли основне –  що тільки глибока й усвідомлена любов до рідної землі , прагнення захищати її спонукає людину з повагою ставитися до почуттів інших, бути небайдужим до  трагедій Вітчизни й народу.

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *