Новорічні свята у Восьмій школі

      Кожна дитина й  доросла людина з нетерпінням чекають свята Нового року. Ялинка, подарунки, салют, здійснення мрії, святковий настрій – із такими словами у більшості людей асоціюється новорічне свято.
Мабуть, кожен хотів би, щоб цей Новий рік пройшов неповторно, чарівно, весело… 

Не обминув радісний, святковий настрій  і СЗОШ №8. Уже 15 років поспіль під Новий рік  у закладі на сцені відбувається справжнє диво! Цього року чотири чарівні пари  старшокласників  у вечірніх костюмах і сукнях вийшли на сцену, щоб позмагатися  за корону Короля і Королеви  ювілейного новорічного балу: Валерія Торік і Марк Бородавка (10-А), Ірина Литвиненко (8-А) і Віктор Бураго (8-В), Аліна Мішкіна (9-Б) і Владислав Савченко (10-А), Анна Мовчан (8-А) і Костянтин Костяний (8-В).

За виступами конкурсантів, крім глядачів,  уважно спостерігало й авторитетне журі:  депутати міської ради  Олександр Афанасьєв і  Сергій Хоменко , консультант «MARY KAY» Оксана Масюткіна. голова батьківського комітету школи Олена Тиркало, заступник директора з виховної роботи Лариса Квітка. Вони й мали визначити переможців у номінаціях та присудити титули «Короля» і «Королеви» новорічного балу найкращим на їх погляд учасникам.

Цьогоріч новорічний вечір  відбувався на фоні незвичайного казкового палацу. Чотири конкурси: «Візитка», «Новорічне привітання», «Талант», «Вальс»  стали перепусткою до заповітної мети. Усі присутні з цікавістю  спостерігали за перевтіленням конкурсантів у  різні казкові образи , які доповнювали  особисті таланти учасників.

За підрахунком балів Королем і Королевою  обрано учнів: Владислава Савченка (10-А клас) та Аліну Мішкіну (9-Б клас).

 Усі учасники та переможці отримали яскраві стрічки зі своїми титулами й подарунки –  грошові премії від депутатів міської ради Олександра Афанасьєва та Сергія Хоменка,  косметику для дівчат від консультанта «MARY KAY» Оксани Масюткіної. За неординарність окремих номерів-виступів четверо  учасників отримали премії від директора школи Оксани Олійник та голови ради школи  Наталії Марченко.

  Проведені в школі новорічні заходи  подарували  всім учасникам освітнього процесу море позитиву, усмішок , а також  гарний передноворічний настрій.  Відгомін цього свята зігріватиме серця дітей увесь наступний рік, даруючи їм віру в  справжні  дива.

 Чарівне свято –  новорічне диво,

 Де все збувається неначе в казці,

 Добром у Новий рік  прийде красиво,

 В любові, мирі, щасті, Божій ласці…

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *