Новорічне дійство у Восьмій школі

Одна з найяскравіших довгоочікуваних  подій у житті закладу  – це шкільний новорічний бал для старшокласників. Цього року 9 чарівних юнаків і дівчат у вечірніх костюмах і сукнях вийшли на сцену, щоб позмагатися  за корону Короля і Королеви  новорічного балу: Жанна Новіцька  (10-А), Кирило Пуков (10-А), Іван Трунов (10-А), Іван Сокольник (10-А), Вероніка Стародубцева (10-А), Єлизавета Суховицька (10-А), Ірина Яришкіна (10-А), Денис Царик (10-А), Катерина Погорєлова (9-А).

За виступами конкурсантів уважно спостерігало й авторитетне журі: директор школи Оксана Олійник, голова батьківського активу школи Олена Тиркало, депутати міської ради  Олександр Афанасьєв , Сергій Хоменко , консультант «MARY KAY» Оксана Масюткіна. Воно й мало визначити переможців у номінаціях та присудити титули «Короля» і «Королеви» новорічного балу найкращим на їх погляд учасникам.

Цей новорічний вечір був присвячений мультиплікаційним героям. Усі присутні мали змогу повернутися в дитинство та пригадати своїх найулюбленіших персонажів.

Чотириконкурси: «Візитка», «Новорічний костюм», «Мультиманія», «Талант» стали перепусткою до заповітної мети. Всі присутні з цікавістю  спостерігали за перевтіленням конкурсантів у  різні казкові образи: баби Яги, Фунтика, Беладони, барона Мюнхаузена, Пірата, Кузі, принцеси Василиси, Бармалея.

За підрахунком балів Королем і Королевою  обрано учнів: Івана Трунова (10-А клас) та Жанну Новицьку (10-А клас).

Усі учасники та переможці отримали стрічки з номінаціями, а також  сертифікати й подарунки від депутатів міської ради Олександра Афанасьєва, Сергія Хоменка,  косметику для дівчат від консультанта «MARY KAY» Оксани Масюткіної, За неординарність окремих виступів двоє яскравих учасників отримали премії від директора школи Оксани Олійник.

Проведені в школі новорічні свята стали чудовим завершенням навчального семестру, а також сприяли гарному настрою всіх школярів і вчителів у переддень Нового 2020 року.

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *