Мої права – моє життя

За правилами треба жити –Бо ми живемо між людьми. Все треба правильно робити,                                    Щоб бути гарними дітьми.

10 грудня в світі святкуютьМіжнародний день прав людини. Кожна дитина має право зростати у турботливомуродинному середовищі та бути захищеною від жорстокого поводження та насильства.Але, щоб правильно користатися своїми правами ,потрібно їх добре знати.

Щоб познайомити юних  читачів з цим питанням бібліотекари школи провели своїм користувачам – учням 4-х класів правовий паркан “Дитина мала, але має права”.

Юні читачі,  разом з бібліотекарями,  та відомими казковими героями,  вирушили у подорож до Країни Права. Діти, зупиняючись на різних станціях, жваво відповідали на запитання правовій вікторини, вміло захищали права казкових героїв і продемонстрували, що вони добре знають свої права.

Не  забули  діти згадати і про свої головні обов’язки: добре навчатися,  слухатися старших, допомагати слабшим та не порушувати закону. Ці обов’язки вони розмістили на квіточках, з яких  створили «Правову галявину дитинства»

Книжкова виставка «Аз і буки правової науки» познайомила всіх охочих з правознавчою літературою з фондів бібліотеки.

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *