Мовний табір “Friends” (2018)

Володіння іноземними мовами є важливим інструментом для зростання конкурентоспроможності нашої держави та її Європейської інтеграції. Без англійської мови немає ні сучасної науки, ні вищої освіти. Це також запорука успішного кар’єрного росту.

Тому другий рік поспіль на базі Спеціалізованої загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 8 з поглибленим вивченням англійської мови був створений мовний табір «Friends», у якому діти мали змогу поглиблювати знання з англійської мови, поєднуючи навчання із захоплюючим відпочинком.

Основні цілі роботи мовного табору – привернути увагу учнів до необхідності вивчати англійську мову, допомогти подолати психологічний та мовний бар’єри, розширити словниковий запас, виховувати толерантність та прищеплювати командну роботу; саме тому організатори підібрали завдання розважального та розвиваючого характеру: презентації, ігри, екскурсії, інтерв’ю, перегляд навчального відео та створення проектів.

Учасниками мовного табору  стали учні 10 класу. До роботи з дітьми були залучені вчителі англійської мови: О. Ставицька, А. Мазнюк, М. Іщенко, Н. Кусрашвілі, К. Коршунова,  О. Козачок, Т. Пелипенко,    Т. Кулинок,        Т. Семенкова, Ю. Бойко, Ю. Ватлецова, а також вчитель інформатики Д. Куліш. Директором табору стала             Ю. Аболмасова.

Робота табору тривала чотири дні: з 29 травня по 1 червня. Усі дні були тематичними: «Велика Британія», «Америка», «Канада», «Підсумки. Екскурс до англомовних країн».

Кожен день у таборі проходив цікаво та весело. Учні змогли здобути необхідні мовні навички, спілкуючись англійською мовою у невимушеній обстановці і поглибити знання з культури англомовних країн.

Підсумком роботи табору стало урочисте закриття, на якому діти, виконуючи проектні роботи та створюючи презентації, відзначили найцікавіші моменти життя табору. Слід відмітити, що десятикласники були активними у різних видах діяльності, уміло працювали у групах та парах, за що були нагороджені сертифікатами.

Літні мовні табори надають можливість отримати досвід спілкування іноземною мовою, розширити кругозір та мотивувати учнів до вивчення іноземної мови в подальшому.

 

 

 

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *