Літній мовний табір “Friends” 2019

Літо – улюблена пора дітей, це час веселих канікул, цікавого відпочинку, необхідного оздоровлення . Про захоплююче і змістовне дозвілля дбають дорослі. Тому все більшу активність набуває організація літнього відпочинку дітей у межах населеного пункту проживання.  Педагогічний колектив СЗОШ №8 доклав чимало зусиль, щоб учні добре відпочили в період літніх канікул. З 27 травня по 31 травня 2019 року працював пришкільний мовний табір “Friends”, де працювали такі вчителі англійської мови  Кусрашвілі Н.Є. , Іщенко М.Ф., Ватлецова Ю.Є.,  Пелипенко Т.І.,  Аболмасова Ю.Ю., Мазнюк А.К., Семенкова Т.М., Коршунова К.О., та вчитель інформатики – Куліш Д.С. Табір відвідували 30 учнів 7,8 класів.

Мета даного табору – популяризація іноземної мови, підвищення мотивації учнів до вивчення англійської мови, формування комунікативної компетенції, розвиток творчого потенціалу кожного школяра, виховання комунікативної потреби у пізнанні інших країн.

Навчальний процес передбачав організацію комунікативно особистісних видів діяльності, зокрема: лексичні, граматичні, рольові ігри; римівки, вірші, пісні; перегляд фільмів, мультфільмів та їх обговорення; читання та обговорення, рухливі ігри та проектні роботи.

Заняття проводились як у кабінетах англійської мови, так і на свіжому повітрі, в ігровій формі, з широким використанням інтерактивних форм (робота в парах, групах, командах) тощо. Навчання охоплювало тематику, що відповідає програмі, віковим особливостям та інтересам учнів: «День сім’ї», «День спорту», «День України», «День музики та кіно», «День дикої природи».

Кожен день мовного табору “Friends”  присвячувався відповідній темі. Активізація вивченого та подача нового лексичного матеріалу відбувалася в ігрові формі, а дружня атмосфера учасників гри сприяла комунікативній діяльності. Усі учасники мовного табору мали можливість продемонструвати свої знання англійської мови з теми, а також брати активну участь в інтерактивних вправах та рухливих іграх.

За період перебування в англомовному таборі діти підвищили рівень мовної та мовленнєвої компетенцій, набули навичок усного мовлення, досвіду комунікативного спілкування, непомітно подолали мовний бар’єр, вдало поєднали навчання і відпочинок, отримали мотивацію для подальшого вивчення англійської мови. В останній день табірної зміни усі вихованці отримали сертифікати учасників мовного табору.

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *