Любімо світ, в якому живемо

                                                        «Люби природу не як символ душі своєї,

Люби природу не для себе, люби для неї.»

Максим Рильський

Є серед нас рідкісні люди, які нібито чують і розуміють голоси дерев і трав, звірів і птахів,  і відкривають їх таємниці та загадки. Такою дивовижною людиною був Віталій Валентинович Біанкі. 11 лютого виповнилося 125 років від дня народження автора захоплюючих дитячих книжок, які розкривають світ природи, вчать проникати в її таємниці.

Його добрі гуманні оповідання і казки виховували мільйони дітей. Не одне покоління  хлопчиків і дівчат вони навчили доброті і любові до братів наших менших, навчили турботі і милосердю до тих з них, хто потрапив у біду.

15 лютого 2019 року наші наймолодші читачі — учні 3-х класів школи завітали у бібліотеку на літературну гру «Лісові таємниці Віталія Біанкі». Діти відчули і перейнялися чарівною красою тваринного світу, який по-особливому ожив і заговорив із сторінок творів саме Віталія Біанкі. З розповідей бібліотекарів вони дізнались про основні події життя і творчості письменника, на тематичній книжковій виставці «Лісовий чарівник Віталій Біанкі» ознайомилась з його найпопулярнішими книжками.

Діти із захопленням взяли участь у природничій вікторині та різноманітних конкурсах за творами В.Біанкі: «Лісові загадки», «Хто чим співає», «Хто де живе», «Пташина їдальня» та інші. Хвилювались, співчували і раділи за героя, переглянувши мультфільм, знятий за мотивами казки Біанкі «Пригоди мурашки», який  викликав гарний настрій і добрий сміх.

Наші читачі переконалися: якщо з дитинства людина привчиться ставитися до природи з належною повагою, то їй ніщо не загрожуватиме в майбутньому, і природа, відчувши турботу про себе, відплатить добром людям на все подальше існування нашої неповторної планети!

View post on imgur.com

View post on imgur.com

View post on imgur.com

View post on imgur.com

View post on imgur.com

View post on imgur.com

View post on imgur.com

 

 

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *