«Козацькі забави»

12 жовтня , з нагоди святкування Дня Захисника України та Дня Українського козацтва, відбувся  спортивно-розважальний захід «Козацькі забави».Свято  вдалося  на славу!  Було дуже багато різноманітних та цікавих конкурсів на силу, спритність , рівновагу.  Естафета, вікторина, борщ, перетягування каната – все це  подарувало прекрасний настрій не тільки учасникам свята, а й усім присутнім.

Окремих гарних слів заслуговує   перший конкурс  свята,  коли кожен клас мав представити свою команду.   Це  яскраві  плакати і веселі девізи, енергійні танці і оригінально розфарбовані  дитячі  обличчя…У позитивній  атмосфері  азарту і веселого сміху народжувались  нові  таланти,  відчувався  дух  згуртованості  і дружби між учасниками .

      У підсумку,  перше почесне місце посів 7-Б клас (класний керівник Біла Л.О.),  друге – 7-А клас (класний керівник Козачок О.Ю.). Але не було переможців і переможених, була дружба, побратимство і взаємовиручка. Проведене свято ще раз підкреслило, що козацькому роду не буде переводу!

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *