Думи Кобзаря живуть між нами

«Живе Кобзар у пам’яті народу,

Живуть його слова, і мрії, і думки.

Хоч зазнавав великі перешкоди,

Та спадщина його сягла віки»

 

 

До дня вшанування пам’яті генія світового значення, поета, художника, борця за волю – Тараса Григоровича Шевченка у бібліотеці школи з учнями 5-х класів була проведена літературно-поетична година “Віч на віч з Тарасом”.

Метою заходу було розширення та поглиблення уявлень учнів про великого майстра слова і пензлика, прищеплення любові до його творчості, до України, виховання справжніх патріотів своєї Батьківщини, гордості за людей, які прославили рідну землю.

Бібліотекари провели екскурс у життя і творчість великого Кобзаря, особливо звернувши увагу на дитинство митця. Учні мали змогу не лише прослухати цікаву інформацію, але й переглянути фото- та відео-матеріали, які бібліотекари підготували для слухачів. Діти з захопленням та гордістю сприймали кожне слово про видатного творця.

До заходу оформлено книжкову виставку-вшанування «Шевченкові твори сяють, як зорі», яка найбільш повно представила читачам наявну в фондах літературу про життя і творчість поета, познайомила їх з творами і живописом Т. Шевченка. Увазі присутніх були представлені книги та альбоми, які розкривають життя та творчість Шевченка-художника і Шевченка-поета.

Усі присутні вкотре змогли відчути величність, відданість Батьківщині та незламну волю Тараса Григоровича Шевченка!

View post on imgur.com

View post on imgur.com

View post on imgur.com

View post on imgur.com

View post on imgur.com

View post on imgur.com

View post on imgur.com

 

 

 

 

 

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *