До Дня української писемності

            Цвіти і смійся, рідне слово!

            У серці щирому звучи!

            Моя чарівна, рідна мово,

           Лети над світом не мовчи!

 

Рідна мова – це мова батька, мова мами, це мова народу, рідна мова – це мова серця. Це великий скарб, який треба шанувати, берегти і розумно збагачувати. Життя мови залежить від народу, який несе її у своїй душі, у своїх звичаях, традиціях, у піснях і у своїй культурі.

До Дня української писемності та мови бібліотекарі школи підготували для учнів

7-х класів мовний турнір «Перлини рідної мови». Хлопчики та дівчатка, об’єднавшись у дві команди, взяли участь у різноманітних конкурсах та вікторинах.  Школярі  збирали прислів’я та приказки, відгадували загадки, виконували різні завдання,  змагалися у швидкості і правильності виголошення скоромовок українською мовою.

Учні показали гарні знання, намагаючись  довести, хто з них краще знаю свою країну та українську мову.

У рамках заходу дітям була представлена книжкова виставка-вернісаж «І зачаровує серця пісенна українська мова». Тематика виставки допомагає виховувати почуття любові до рідної мови, піклуватися про неї, захищати, розкривати для себе її велич й могутню силу.

Захід проходив  напружено і зосереджено,  всі учасники прагнули перемоги. Команди  продемонстрували  свою кмітливість та ерудицію, довели, що люблять рідну мову всім серцем.

Цей захід розширив кругозір усіх учасників. Він відкрив багатобарвний світ рідної мови  для кожного народу й для кожного з нас.

 

 

 

 

 

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *