Дебати на тему: «Освіта в Україні: ЗА – ПРОТИ?»

 12.12.2018 у СЗОШ№8  у рамкахМандрівного  міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA  відбувся  правовий захід – дебати на тему: «Освіта в Україні: ЗА – ПРОТИ?». В дебатах взяли участь учні 9-11 класів, учителі, адміністрація школи. Експерт Іван Гладишенко був головним ведучим цього цікавого дійства, судді – директор школи Оксана Олійник та практичний психолог Людмила.Доровських.

     Команда 11-А класу в складі: Дмитра Тихоненка, Катерини Єрмак, Євгенії Німко, Юлії Аннас та Єви Пукової на чолі з заступником з іноземної мови Катерини Коршунової відстоювали мотивацію та переваги освіти в Україні для сьогоднішніх випускників шкіл.

     Команда 9-10х класів у складі: Анастасії Брагіди,  Євгенії Руснак, Тетяни Карапетян,   Влада Савченко, Анастасії Юрченко та Дениса Царика на чолі з соціальним педагогом Тетяною Сидорчук та ЗДВР Ларисою Квіткою шукала переваги європейської освіти та мотивацію навчання за кордоном.

Дебати пройшли в бурхливій емоційній обстановці, кожна команда знайшла вагомі мотиви й переваги освіти як в Україні, так і за кордоном. Цього разу більш переконливою виявилась команда 11го класу і довела, що навчатися сьогодні в Україні більш доступніше широкій масі молоді та й в якості освіти провідні  українські ВУЗи не поступаються європейським, тим більш, що є реальна можливість проходити навчальну практику за кордоном. Та й кому ж як не молоді України піднімати економіку та розбудовувати майбутнє рідної країни.

Людмила Доровських, практичний психолог

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *