Вода-чудове творіння природи

                                              Бережімо ріки, бережімо воду,

Як матусю рідну, бережім природу.

Вода – найголовніше, найважливіше творіння на Землі й відіграє надзвичайно важливу роль у природі. Без неї абсолютно неможливе, немислиме життя. З давніх-давен наші пращури вшановували воду, поклонялися їй, вірили в її магічну силу, дбали про її чистоту.

У рамках відзначення Всесвітнього дня води, а також з метою підвищення екологічної свідомості учнів, у бібліотеці була проведена екологічна гра-вікторина «Вода-чудове творіння природи».

Учні 6-х класів ознайомилися зі значенням холодної джерелиці в людському житті, дізнались про те, що вода не тільки найпоширеніша, а й найбільш незвичайна речовина на нашій планеті, закріпили знання  щодо проблеми нераціонального використання та забруднення водних ресурсів, пояснили чому потрібно берегти її.

Діти активно слухали пізнавальні та цікаві факти про воду, жваво згадували українську народну мудрість, а саме: прислів’я, приказки, загадки, розповідали вірші та ділились враженнями про почуте, висловлювали свої міркування та думки.

Також була підготовлена виставка книжок «Життя в краплині води», яка нагадує відвідувачам бібліотеки про проблеми збереження води на Землі, відповідальності суспільства перед своїм майбутнім та спонукає людство замислитися над тим, що воно передасть у спадок прийдешнім поколінням.

Після закінчення цікавої зустрічі учні здобули додаткові знання про воду та її збереження, отримали позитивні емоції і настрій.

І вкотре хочеться закликати: «Бережіть воду!».

View post on imgur.com

View post on imgur.com

View post on imgur.com

View post on imgur.com

View post on imgur.com

View post on imgur.com

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *