Афганістан живе в моїй душі…

Афганістан…  Пам‘ять про цю страшну війну завжди житиме в серцях воїнів афганців, їхніх рідних та друзів. І ми повинні пам’ятати цих людей, які пройшли дорогами Афганістану.

У день вшанування учасників бойових дій на території інших держав у бібліотеці СЗОШ №8 була організована зустріч-спогад «Афганістан живе в моїй душі і чується безсонними ночами». На зустріч з старшокласниками були запрошені поважні гості: воїн-афганець, заступник голови міської Спілки ветеранів Афганістану полковник Лебедєв Віктор Іванович та старший прапорщик, учасник бойових дій Могільов  Григорій Афанасійович.

Гості згадали сумні сторінки історії, про які необхідно пам’ятати, розповіли учням про свої військові будні, у яких було все: і кров, і сльози, і справжня дружба, і товариська підтримка. Саме такі хлопці, що до останнього подиху виконували свій військовий обов’язок, довели, що слово «патріотизм» – це не просто лозунги, це справжня любов і відданість Вітчизні.

Після виступів відбулося живе спілкування, коли учні мали змогу отримати відповіді на свої запитання. Вдячні слухачі висловили слова глибокої пошани гостям, подарували воїнам квіти, солодкі подарунки  та сфотографувалися з ними на пам’ять. Хвилиною мовчання було вшановано загиблих бійців – учасників війни.

На заході також були продемонстровані хвилюючі відеохроніки афганських років  та організована виставка- пам’ять «Афганістан: осколки пам’яті».

Тож маємо надію, що така зустріч посіє в душі учнів зерна поваги до славних земляків, а разом з тим, зійдуть і перші паростки шани та любові до рідної землі, що й називається патріотизмом. Подібні заходи виховують у дітях повагу до старшого покоління, уміння цінувати людське життя.

 

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *